Ar gūtiem vārtiem Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta spēlē piektdien izcēlās Latvijas uzbrucējs Kirils Tambijevs, kura pārstāvētā Sanktpēterburgas "Dinamo" komanda viesos ar 2:1 (0:1, 1:0, 0:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienos uzvarēja Stupino klubu "Kapitan".

Tambijevs guva savas komandas vienīgos vārtus pamatlaikā, kad pusotru minūti pirms otrās trešdaļas beigām panāca neizšķirtu 1:1. Tāpat viņam tika uzticēts viens pēcspēles metiens, kurš nebija precīzs, bet vēlāk ar atkārtotu mēģinājumu Tambijevs nodrošināja savas komandas uzvaru.

Šīs sezonas 27 spēlēs uzbrucējs guvis deviņus vārtus un veicis 27 rezultatīvas piespēles.

Citā mačā zaudējumu piedzīvoja uzbrucēja Denisa Baškatova pārstāvētā Kirovočepeckas "Olimpija" komanda, kas savā laukumā ar rezultātu 3:5 (1:1, 2:2, 0:2) piekāpās Ņižņekamskas "Reaktor" hokejistiem.

Uzbrucējs darbojās savas komandas otrajā maiņā, bet trešajā trešdaļā izcēlās ar divu minūšu noraidījumu par pretinieka turēšanu ar rokām.

Rietumu konferences kopvērtējumā "Dinamo" ar 43 spēlēs iekrātiem 62 punktiem atrodas devītajā vietā. Savukārt Austrumu konferences kopvērtējumā "Olimpija" ieņem 17.vietu ar 42 spēlēs izcīnītiem 33 punktiem.

Pēc regulārās sezonas izslēgšanas spēlēm kvalificēsies katras konferences 16 spēcīgākās vienības.