Latvijas hokejists Eduards Tralmaks piektdien Amerikas Hokeja līgas (AHL) mačā izcēlās ar gūtiem vārtiem, viņa pārstāvētajai Providensas "Bruins" izcīnot graujošu uzvaru.

"Bruins" ar rezultātu 5:0 (2:0, 0:0, 3:0) sagrāva Hēršijas "Bears".

Tralmaks guva komandas pirmos vārtus, bet kopā spēles laikā viņš trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem un sakrāja +/- rādītāju +1.

25 gadus vecais hokejists spēles 14. minūtē ar spēcīgu plaukstas metienu panāca rezultātu 1:0.

Toties otrā perioda ievadā uzbrucējs vienatnē aizskrēja pretuzbrukumā pret "Bears" vienības vārtsargu. Tralmakam nesanāca izmantot šo vārtu gūšanas iespēju.

Latvijas hokejists šosezon 26 aizvadītās spēlēs AHL guvis septiņus vārtus un sakrājis piecas rezultatīvas piespēles.

Citā spēlē vārtsargs Mareks Mitens palika uz rezervistu soliņa, viņa pārstāvētajai Jūtikas "Comets" mājās ar rezultātu 4:2 (0:0, 3:1, 1:1) uzvarot Ročesteras "Americans".

Savukārt Kristiāns Rubīns nebija iekļauts Toronto "Marlies" komandas sastāvā uz spēli, kurā Toronto vienība ar rezultātu 3:4 (0:2, 1:1, 2:1) atzina Belvilas "Senators" pārākumu.

Regulārajā čempionātā līdz aprīļa beigām komandas aizvadīs nevienādu spēļu skaitu - 76, 72, vai 68 -, sadalot vietas pēc izcīnīto punktu/maču attiecības. Plānots, ka, sākot ar nākamo sezonu, visas vienības regulārajā turnīrā aizvadīs pa 72 spēlēm.