Šveices izlase svētdien ASV ar 4:3 uzvarēja Vācijas vienaudžus pirmajā spēlē U-20 pasaules čempionātā, liecina rīkotāju informācija.

Šveicieši 14.minūtē jau bija vadībā ar 4:0, taču Vācijas izlase pamazām trīs vārtus atguva, un cīņas izskaņā aizstāja vārtsargu ar sesto laukuma spēlētāju, tiesa, izlīdzinājumu nepanāca.

A grupā spēlē pašreizējā pasaules čempione ASV, Šveice, Somija, Slovākija un Vācija, bet B grupā cīņas aizvada Kanāda, Zviedrija, Krievija, Čehija un Norvēģija. Pēc apļa turnīra grupu uzvarētāji iekļūs pusfinālā, otro un trešo vietu ieguvēji tiksies ceturtdaļfinālā, bet ceturto un piekto vietu ieguvēji cīnīsies par izdzīvošanu elites divīzijā, lai nepaliktu pēdējās divās vietās, ko pēc gada ieņems Latvija un Dānija.

Pasaules čempionāts noslēgsies ar finālspēli 5.janvārī Bufalo.