Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences pusfināla sērijas trešajā spēlē otrdien latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Bostonas "Bruins" ar rezultātu 2:1 (0:0, 0:1, 2:0) pārspēja Ņujorkas "Rangers" vienību.

Līdz ar to "Bruins" sērijā līdz četrām uzvarām izvirzījās vadībā ar rezultātu 3-0.

Daugaviņš atkal palika komandas rezervē. Šī gada Stenlija kausa izcīņā latvietis laukumā izgājis tikai vienā spēlē.

Uzvarētājiem ar vārtu guvumiem izcēlās Džonijs Boičaks un Daniels Peils, kamēr "Rangers" rindās precīzi meta Teilors Pajets.

Otrās trešdaļas vidū vadībā izvirzījās "Rangers" komanda, bet trešā periodā sākumā rezultāts kļuva 1-1. Trīs minūtes pirms pamatlaika beigām pēc uzmetiena ripa atsitās pret "Rangers" vārtsarga Henrika Lundkvista ķiveri un rikošetā uzlidoja gaisā, trāpot pa vārtu pārliktni. Kamēr vārtsargs meklēja, kur ripa palikusi, tā nokrita viņam aiz muguras, un no aizvārtes izslidoja Peils, kurš nogādāju ripu vārtos.