No traģiskām sekām izdevies izvairīties Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Vankūveras "Canucks" uzbrucējam Aleksam Borovsam, kuram svētdien spēles laikā pretinieks ar slidu sagrieza seju.

Incidents notika "Canucks" un Detroitas "Red Wings" spēlē, kurā ar 5:3 uzvaru svinēja "Red Wings". Otrā perioda 14.minūtē mazākumā Borovss devās tuvāk saviem vārtiem, kur viņam nejauši kritienā ar slidu pa seju trāpīja "Red Wings" uzbrucējs Jūhans Francens. Slidas asmens trāpīja Brovsam pa sejas kreiso pusi, lai gan "Canucks" uzbrucējs nēsā ķiveri ar aizsargstiklu, kas aizsargā acis.

Lai gan incidenta sekas varēja būt traģiskākas, Borovsam ārsti uzlika tikai septiņas šuves uz kreisā vaiga nedaudz zem acs. Pats hokejists bija tik enerģisks, ka spēja atgriezties laukumā un turpināt cīņu pēc medicīniskās palīdzības.