Jaunu Nacionālās hokeja līgas (NHL) rekordu ceturtdien sasniedza Edmontonas "Oilers" komandu pārstāvošais talantīgais uzbrucējs Teilors Hols, kurš pamanījās gūt divus vārtus astoņu sekunžu laikā.

2010.gada NHL jauno spēlētāju drafta pirmais numurs divreiz izcēlās pirmās trešdaļas beigu daļā, tomēr aizvadītajā cīņā "Oilers" ar rezultātu 2:3 (2:1, 0:2, 0:0) izbraukumā piekāpās Ņujorkas "Islanders".

Līdz ar to Hols pārspēja leģendārajam Veinam Greckim piederošo "Oilers" komandas rekordu. Slavenais kanādietis 1981.gada 18.februārī pamanījās gūt divus vārtus deviņās sekundēs.

Savukārt NHL rekords pieder diviem hokejistiem, kuri divas reizes pamanījušies precīzi mest četru sekunžu laikā, - 1931.gadā to paveica Nīls Stjuarts, bet 1995.gadā Derons Kvints.

Kaut "Oilers" komanda NHL draftā regulāri papildinās ar jauniem talantiem, arī šosezon vienība spēlē ne īpaši sekmīgi un līdz šim tikusi vien pie vienas uzvaras.

"Ir tukšuma sajūta, jo zaudējums paliek zaudējums," pēc cīņas par savu rekordu nepriecājās 21 gadu vecais Hols. "Patīkami zināt, ka sasniedzu rekordu, tomēr šovakar nerādījām savu labāko spēli."

Zīmīgi, ka uzvaras vārtus "Islanders" labā otrās trešdaļas priekšpēdējā minūtē guva Džons Tavaress, kurš NHL draftā ar pirmo numuru tika izvēlēts gadu pirms Hola.

"Oilers" komanda cīņās ar "Islanders" nav spējusi uzvarēt izbraukumā jau kopš 1999.gada decembra.

NHL Rietumu konferences kopvērtējumā "Oilers" ar trim punktiem astoņās spēlēs atrodas pēdējā, 14.pozīcijā.