Latvijas aizsargs Kristiāns Rubīns trešdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Amerikas Hokeja līgas (AHL) spēlē, viņa pārstāvētajai Belevilas "Senators" piedzīvojot zaudējumu.

"Senators" izbraukumā ar rezultātu 3:4 (3:2, 0:0, 0:1, 0:1) papildlaikā atzina Ročesteras "Americans" pārākumu.

Rubīns asistēja vārtu guvumā četras minūtes pirms pirmā perioda beigām, kad viņa mestā ripa atsitās pret laukuma apmali un nonāca pie Rurka Šartjē, kurš panāca 3:2.

Latviešu aizsargs šajā cīņā divreiz meta pa vārtiem, tika pie piecām soda minūtēm par pretinieka grūšanu apmalē un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Rubīns sezonas ievadā trīs mačos guvis vienus vārtus, atdevis vienu rezultatīvu piespēli un ticis pie pozitīvas lietderības +2. "Senators" šajās trīs spēlēs iekrājusi piecus punktus.

Šajā sezonā visas komandas AHL regulārajā čempionātā aizvadīs 72 mačus.