Vinipegas "Jets" uzbrucējs Bleiks Vīlers Nacionālās Hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā pret Edmontonas "Oilers" labojis kluba piespēļu rekordu, kas līdz šim piederēja krievu zvaigznei Iļjam Kovaļčukam.

Spēlē pret "Oilers" Vinipegas kluba kapteinis atdeva 288. rezultatīvo piespēli, kas ir jauns kluba rekords. "Jets" šai mačā uzvarēja ar 4:3, un Vīlers asistēja trešo vārtu guvumā otrās trešdaļas pirmajā minūtē.

Vinipegas "Jets" Vīlers pievienojās 2011. gadā. Šosezon 38 spēlēs viņš jau sakrājis 42 (9+33) rezultativitātes punktus.

Pirms pārcelšanās uz Vinipegu, no 1999. līdz 2011. gadam franšīze bāzējās Atlantā un saucās "Thashers", un, pārstāvot šo klubu, Kovaļčuks bija sasniedzis rezultatīvo piespēļu rekordu.