"Zemgale"/LLU vienība pirmdien "Optibet" hokeja līgas (OHL) spēlē otro reizi divu dienu laikā pārspēja "Liepājas" hokejistus.

"Zemgale"/LLU mājās ar rezultātu 4:3 (1:0, 2:0, 1:3) uzvarēja "Liepāju".

Spēles rezultātu devītajā minūtē pēc Rustama Begova un Kirila Tambijeva piespēlēm atklāja uzbrucējs Roberts Jekimovs. Teju 20 minūtes vēlāk Frenks Razgals otrā perioda vidū, mājiniekiem spēlējot mazākumā, pārsvaru dubultoja, bet 3:0 trešdaļas 14. minūtē nokārtoja Aleksandrs Visockis.

Trešā perioda trešajā minūtē Razgals izcēlās otro reizi, taču atlikušajā laikā vārtus vairs guva tikai viesi. Perioda ceturtajā minūtē pirmos vārtus liepājnieku labā guva aizsargs Artūrs Salija, nepilnas piecas minūtes vēlāk izcēlās Renārs Kamergrauzis, bet desmitajā minūtē 3:4 panāca Egīls Kalns.

Liepājniekiem bija desmit minūtes laika, lai atgūtu neizšķirtu, bet viesiem otrajā tikšanās reizē neizdevās lauzt spēles gaitu.

Razgals šajā duelī guva divus vārtus, bet tikpat rezultatīvas piespēles "Liepāja" komandā iekrāja uzbrucējs Artūrs Mickēvičs.

Abas komandas Jelgavā tikās arī dienu iepriekš, mājiniekiem svinot panākumu ar rezultātu 3:2. Pirmdien gūtā uzvara "Zemgale"/LLU ļāvusi pakāpties uz pirmo vietu turnīra tabulā.

Čempionāta līdere ar 42 punktiem 25 spēlēs ir "Zemgale"/LLU, kurai ar 41 punktu 26 mačos seko "Olimp"/"Venta 2002". "Mogo"/LSPA 35 punktus iekrājusi 28 dueļos, "Liepāja" 23 spēlēs nopelnījusi 27 punktus, Daugavpils "Dinaburga" 26 mačos tikusi pie 16 punktiem, hokeja skola "Rīga" seko ar desmit punktiem 20 dueļos, bet pēdējo jeb septīto pozīciju ar desmit punktiem 24 spēlēs ieņem "Prizma"/IHS.