"Zemgale"/LLU komanda svētdien svinēja uzvaru "Optibet" Hokeja līgas (OHL) regulārā čempionāta spēlē, svinot astoto panākumu pēc kārtas.

Jelgavnieki viesos ar rezultātu 6:0 (0:0, 1:0, 5:0) pārspēja Hokeja skolas "Rīga" komandu.

Līdz pat otrā perioda priekšpēdējai minūtei rīdzinieki noturējās nepārspēti, bet tad Kirils Tambijevs vairākumā izvirzīja vadībā viesus. Trešajā periodā viesiem divus vārtus guva Raivis Kristiāns Ansons, bet pa reizei izcēlās Frenks Razgals, Ričards Bernhards un tukšos vārtos Aleksandrs Visockis.

Rihards Cimermanis "Zemgale"/LLU vārtos atvairīja visus 22 rīdzinieku metienus, bet paši jelgavnieki pa pretinieku vārtiem meta 50 reizes.

Čempionāta līdere ar 27 punktiem 16 spēlēs ir "Olimp"/"Venta 2002", tālāk ar 26 punktiem 16 mačos ir "Zemgale"/LLU, bet trešo vietu ar 25 punktiem 19 dueļos ieņem "Mogo"/LSPA. "Liepājas" rēķinā ir 21 punkts 17 mačos, "Prizma"/IHS 19 dueļos iekrājusi desmit punktus, "Dinaburgai" ir astoņi punkti 17 dueļos, bet "Rīgai" - seši punkti 11 spēlēs.