"Zemgale"/LLU trešdien "Optibet" Hokeja līgas (OHL) pusfināla trešajā spēlē guva pārliecinošu panākumu pār "Liepāju".

"Zemgale"/LLU viesu lomā ar rezultātu 4:1 (2:0, 2:0, 0:1) pārspēja "Liepāju", izvirzoties vadībā sērijā līdz četrām uzvarām 2-1.

Nedaudz vairāk kā minūti līdz pirmās trešdaļas beigām 1:0 panāca "Zemgale"/LLU hokejists Aleksandrs Novikovs, kurš pēc Iļjas Grekova piespēles no tuvas distances raidīja ripu vārtos. Savukārt jau pēc 32 sekundēm 2:0 viesu labā panāca Klāvs Veinbergs.

Īsi pēc otrā perioda sākuma 24.spēles minūtē trešos vārtus pēc Edgara Kuldas un Daniela Andersona piespēlēm jelgavnieku labā guva Kristaps Roķis.

Tikmēr 37.minūtē 4:0 panāca Edgars Kulda, kurš pēc Artūra Ozoliņa un Roberta Jekimova piespēlēm ripu raidīja praktiski tukšos vārtos.

Mača 55.minūtē vienīgos vārtus, spēlējot vairākumā, mājinieku labā guva Ralfs Grinbergs.

Sērijas ceturtā spēle tiks aizvadīta 25.martā.

Sērijā starp "Mogo"/LSPA un "Olimp"/"Venta 2002" komandām rezultāts ir 1-2.

Cīņa par OHL čempionu kausu tiks uzsākta 3.aprīlī. Arī fināls notiks līdz četrām uzvarām.