Latvijas hokeja čempionāta jeb "Optibet" hokeja līgas (OHL) spēlē ceturtdien, 10. martā, pie uzvaras tika vicelīdere "Zemgale/LLU", kas 4:2 (1:1, 1:0, 2:1) pieveica HS "Rīga".

Spēles sākumā komandas apmainījās vārtu guvumiem nepilnas minūtes ietvaros. Ceturtās minūtes sākumā Otto Pauls Poļakovs vadībā izvirzīja rīdziniekus, bet pēc 50 sekundēm Kevins Strādnieks izlīdzināja rezultātu. Otrā perioda izskaņā Patriks Ozols panāca 2:1 jau "Zemgalei/LLU", taču šoreiz rīdziniekiem izdevās atspēlēties – pēdējās trešdaļas sākumā vairākumu izmantoja Poļakovs.

"Zemgale/LLU" izdevās salauzt pretinieku pretestību, līdz pēdējās trešdaļas vidum gūstot divus vārtus. Sākumā Iļja Grekovs atguva zemgaliešiem vadību, bet tad Edgars Kulda vairākumā panāca 4:2.

Pēc šodienas spēles OHL vadībā ar 61 punktu 33 cīņās ieņem "Mogo"/LSPA komanda, bet "Zemgale/LLU" tagad ir 57 punkti 34 spēlēs. Tālāk kopvērtējumā ar 48 punktiem 32 spēlēs ir "Liepāja", kurai ar 41 punktu 33 cīņās seko čempioni "Olimp"/"Venta 2002". HS "Rīga" kontā ir 20 punkti, "Prizma" - 12 punkti, bet "Dinaburg" komandai - 11 punkti.