Hokejists Juris Ziemiņš sestdien "Optibet" hokeja līgas (OHL) spēlē izcēlās ar četriem rezultativitātes punktiem, kaldinot savas komandas "Mogo"/LSPA uzvaru pār "Prizma"/IHS, kamēr citā mačā Daugavpils "Dinaburga" uzvarēja čempionāta vicelīderi "Liepāju".

"Mogo"/LSPA savā laukumā ar 7:1 (4:0, 0:1, 3:0) sagrāva "Prizma"/IHS, kas piedzīvoja jau trešo neveiksmi pēc kārtas.

Jānis Straupe "prizmieti" Reini Petkusu pārspēja jau 30.sekundē, bet perioda turpinājumā vēl divreiz precīzs bija Juris Ziemiņš. Tāpat starp abiem Ziemiņa "goliem" 15. minūtē 3:0 panāca pieredzes bagātais Krišjānis Rēdlihs.

Otrā perioda 14.minūtē Valters Apfelbaums, spēlējot vairākumā, vienus vārtus atguva, taču noslēdzošajā trešdaļā mājinieki Petkusu pārspēja vēl trīsreiz. Piektajā minūtē "hat-trick" sev noformēja Ziemiņš, taču Renārs Demiters un Elviss Želubovskis izcēlās pēdējās piecās minūtēs.

Ziemiņš spēli noslēdza ar "hat-trick" un piespēli, trīs rezultatīvas piespēles Gatim Gricinskim, kamēr 1+2 Straupes rēķinā.

Toms Opelts "Mogo"/LSPA rindās atzīts par labāko spēlētāju šajā mačā, bet pretējā laukuma pusē šo godu ieguva Rihards Norvaišs.

Sestdienas otrajā mačā "Liepāja" mājās ar 4:5 (0:0, 1:3, 3:2) negaidīti piekāpās "Dinaburgai".

Ričards Fomins otrā perioda trešajā minūtē vadībā izvirzīja mājiniekus, taču viesi atbildēja ar trim gūtiem vārtiem, kurus guva Artjoms Pankevičs, Vadims Vabiševičs un Fjodors Jarovinskis.

Klāvs Plānics trešā perioda ievadā panāca 2:3, bet Sergejs Meļņikovs pēc deviņām nospēlētām minūtēm atjaunoja divu vārtus pārsvaru. Māris Miezis divas ar pusi minūtes vēlāk vēlreiz atgrieza vienu vārtu deficītu, bet gala vārds piederēja daugavpilietim Artjomam Tretjakovam, kura rēķinā uzvaras "gols". Piecas minūtes līdz mača beigām Raivo Freidenfelds guva "Liepājas" ceturtos vārtus.

Valstī izludinātās ārkārtējās situācijas dēļ Hokeja skola "Rīga" hokejisti laukumā nedosies vismaz līdz 6.decembrim.

Turnīra tabulas vadībā ar 25 punktiem 14 mačos ir "Olimp"/"Venta 2002", kurai ar 19 punktiem 14 spēlēs seko "Liepāja". Vadošo trijnieku ar 17 punktiem 14 mačos noslēdz "Mogo"/LSPA, kurai ar 12 punktiem astoņos dueļos seko "Zemgale"/LLU. Deviņi punkti 15 spēlēs ir "Prizma"/IHS, sešus punktus deviņos mačos iekrājusi Hokeja skola "Rīga", bet Daugavpils "Dinaburga" desmit dueļos tikusi pie diviem punktiem.

2020./2021.gada sezonā OHL spēlē "Mogo"/LSPA, "Olimp"/"Venta 2002", "Zemgale"/LLU, Hokeja skola "Rīga", Daugavpils "Dinaburga", "Prizma"/IHS un "Liepājas".

Pagājušajā sezonā Latvijas virslīgā spēlēja astoņas komandas, taču 2020./21.gada sezonā būs par vienu komandu mazāk, jo turnīrā nespēlē "Kurbads".

Aizvadītajā sezonā izslēgšanas spēles netika aizvadītas, bet par vietējā čempionāta uzvarētāju tika pasludināta "Olimp". Turnīra jaunpienācēja izšķirošos punktus ieguva pēc tam, kad "Rīga" neieradās uz sezonas pēdējo maču ar "Kurbads" vienību.

"Olimp" līdz ar panākumu OHL nopelnīja iespēju startēt Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) rīkotajā Kontinentālajā kausā, taču starptautiskās sacensības tika atceltas.