Latvijas U-19 meiteņu izlase pirmdien Lietuvā pirmajā Baltijas kausa izcīņas spēlē ar rezultātu 6:0 (2:0) sagrāva mājinieces, vēsta Latvijas Futbola federācija.

Pa diviem vārtiem Latvijas labā iesita Anastasija Poļuhoviča un Sofija Garanča.

Rezultātu pirmā puslaika pašā izskaņā pēc stūra sitiena atklāja Katrīna Daņilova, kam kompensācijas laikā sekoja Darjas Fiošinas precīzais sitiens. Otrā puslaika sākumā trīs vārtu pārsvaru panāca Poļuhoviča, bet vēl pēc neilga brīža vēl viens stūra sitiens vārtu guvumu deva arī Garančai. Piektos vārtus 61. minūtē atkal pēc stūra sitiena guva Poļuhoviča, bet pēdējās mača sekundēs savus otros vārtus guva Garanča, kā pirmā tiekot pie pa vārtu stabu trāpījušās bumbas.

Turnīra otro maču Latvijas komanda aizvadīs otrdien pret Igauniju. Savukārt trešdien savā starpā tiksies Lietuva un Igaunija.

Viktors Vicehovskis valstsvienībā pulcējis deviņu klubu pārstāves, starp kurām piecas ir ar pieredzi nacionālajā izlasē.

Latvijas izlase ir šī vecuma pašreizējā Baltijas kausa čempione.

Rudenī Latvijas valstsvienība uzsāks 2022./2023. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīru. U-19 izlases meitenes oktobra sākumā Albānijā B līgas otrajā apakšgrupā mērosies spēkiem ar Rumāniju, Albāniju un Armēniju.