Latvijas futbola valstsvienība Eiropas Futbola federāciju asociācijas (UEFA) Nāciju līgas D pirmajā grupā izcīnīja trešo neizšķirtu trijos mačos, izbraukumā spēlējot neizšķirti 1:1 (1:1) pret Fēru salu izlasi.

Pēc trim apakšgrupas spēlēm pirmajā vietā grupā ar septiņiem punktiem ir Fēru salu izlase, bet Latvijas valstsvienība sakrājusi trīs punktus. Vēl pulksten 21.45 gan jātiekas Maltas un Andoras izlasēm, kurām pagaidām ir pa vienam punktam.

Spēles ievads labāk padevās mājiniekiem, kuri Latvijas izlasi iespieda savā laukuma pusē. Tomēr viesi pārvarēja sākotnējās grūtības un sāka radīt vienu vārtu gūšanas iespēju pēc otras. Izcilā situācijā bumbu pie vārtiem nespēja apstrādāt Roberts Uldriķis, bet izbīli mājiniekiem radīja arī vairāki stūra sitieni.

Spēles 25. minūtē vārtus palīdzēja sagādāt tieši standartsituācija. Mārcis Ošs uzvarēja gaisa divcīņu, pēc kuras Jānis Ikaunieks izrēķinājās ar mājinieku vārtsargu – rezultāts 1:0. Prieki gan nebija ilgi, jo pāris minūtes vēlāk pēc stūra sitiena Odmars Faro panāca 1:1.

Spēles otrajā puslaikā Latvijas izlase ne tikai radīja vairāk vārtu gūšanas iespēju, bet arī biežāk kontrolēja bumbu. Pāris lieliskas vārtu gūšanas iespējas palīdzēja izveidot Roberts Uldriķis.

Taču apmēram 15 minūtes pirms spēles beigām Latvijas izlasi paglāba tiesneša svilpe, jo pēc Elvja Stugļa kļūdas bumba nonāca Pāvela Šteinbora sargātajos vārtos. Vārtu guvums gan netika ieskaitīts aizmugures dēļ.

Latvijas izlases sniegumu spēles izskaņā atsvaidzināja Mārtiņa Ķigura nākšana laukumā, bet limbažnieks bīstamās epizodēs nespēja veiksmīgi nospēlēt noslēdzošajā fāzē.

Valstsvienība nākamo spēli aizvadīs otrdien, kad mājās uzņems Maltas izlasi.

Portāls "Delfi" piedāvāja spēles teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu mača notikumu aprakstu.