LFF vienojas par sadarbību ar AAE Futbola federāciju
Foto: Publicitātes foto

Latvijas Futbola federācija (LFF) un Apvienoto Arābu Emirātu Futbola federācija vienojušās par turpmāku sadarbību dažādos futbola organizatoriskajos un attīstības virzienos, ieskaitot treneru un tiesnešu apmācību, kā arī izlašu treniņnometņu organizēšanu. Abu pušu nodomu protokolu parakstījuši LFF prezidents Vadims Ļašenko un AAE Futbola federācijas prezidents Rašids Humaīds Al-Nuaimi.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Sadarbība primāri paredzēta treneru izglītības jomā, ieskaitot kursu, semināru un konferenču rīkošanu, tiesnešu sagatavošanā, tai skaitā fitnesa programmu izstrādē, izlašu pārbaudes spēļu un treniņnometņu organizēšanā, kā arī sieviešu un jauniešu futbola attīstīšanā.

Realizējot kopīgus projektus un nodibinot pieredzes apmaiņas attiecības, abu valstu futbola dzīves pārstāvji varēs iegūt papildu zināšanas arī par tādiem virzieniem kā sporta medicīna, sacensību organizēšana un reglamentēšana, mārketings, futbola administratīvā vadība, futbola juridiskā vadība un citiem.

"Vēlamies stiprināt un vairot mūsu sadarbību, kas abām pusēm var pavērt plašu izaugsmes potenciālu. Esam valstis ar dažādu futbola ikdienas praksi, dažādām iespējām un atšķirīgu kultūru, tāpēc ir acīmredzams, ka varam viens no otra daudz mācīties. Futbols ir ne tikai fiziska aktivitāte, dzīvesveids, bizness, darbs vai hobijs. Futbols ir arī sociāls rīks, kas var kalpot valstu starptautisko attiecību veidošanai un izkopšanai," pauž Vadims Ļašenko, kurš ticies arī ar citiem AAE Futbola federācijas vadības pārstāvjiem. "Abām valstīm ir plaša pieredze un zināšanas virknē ar spēlētāju, treneru un tiesnešu sagatavošanu saistītos jautājumos. Tāpat arī sieviešu futbola, juridiskās pārvaldības un administratīvās vadības jautājumos varam mūsu kolēģiem sniegt pieredzi, kas tiem būtu noderīga. AAE var lepoties ar izciliem apstākļiem spēļu un treniņnometņu aizvadīšanai, un šis ir virziens, kuru lūkosim izmantot mūsu nacionālās un jauniešu izlašu kontekstā."

Noslēgtais nodomu protokols paredz sadarbību un informācijas apmaiņu uz termiņu, kas nav mazāks par vienu gadu un nav ilgāks par trim.

Tikšanās laikā AAE Futbola federācija iepazīstināta ar Latvijā radīto jaunatnes spēlētāju treniņu plānošanas un analīzes pārvaldības platformu "YoPlayDo", kas tiek sistemātiski izmantota LFF akreditētajās jaunatnes akadēmijās.

Tāpat LFF prezidents tikās ar Dubaijas sporta padomes ģenerālsekretāru Saedu Mohamedu Harebu, kurš pārvalda finanšu atbalstu sporta pasākumiem un aktivitātēm. Šīs tikšanās laikā viņš prezentēja pasākumus, kurus Dubaijā ir paredzēts organizēt četru gadu laikā, un piedāvāja mūsu jauniešu elites klubiem piedalīties starptautiskos turnīros ziemas periodā.

Tags

Vadims Ļašenko Futbols Latvijas Futbola federācija
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form

Sludinājumi