Otrajā un noslēdzošajā Baltijas kausa izcīņas spēlē Latvijas U-19 izlase otrdien Lietuvā cīnījās neizšķirti 1:1 (0:0) ar Igauniju. Trešdien noskaidrosies komandas ieņemtā vieta kopvērtējumā, informē Latvijas Futbola federācija.

Spēles rezultātu 72. minūtē atklāja igaunietes, izmantojot centrējumu uz vārtu priekšu, tomēr jau pēc divām minūtēm līdzsvaru atjaunoja Santa Sanija Vuškāne, esot pirmā pie bumbas pēc stūra sitiena izspēles.

Pirmdien Latvijas futbolistes ar rezultātu 6:0 sagrāva Lietuvu, savukārt trešdien gaidāma spēle starp Lietuvu un Igauniju, kas noteiks komandu izkārtojumu kopvērtējuma tabulā.

Viktors Vicehovskis valstsvienībā bija pulcējis deviņu klubu pārstāves, starp kurām piecas ir ar pieredzi nacionālajā izlasē.

Latvijas izlase ir šī vecuma pašreizējā Baltijas kausa čempione.

Rudenī Latvijas valstsvienība uzsāks 2022./2023. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīru. U-19 izlases meitenes oktobra sākumā Albānijā B līgas otrajā apakšgrupā mērosies spēkiem ar Rumāniju, Albāniju un Armēniju.