"OlyBet" Latvijas - Igaunijas apvienotā čempionāta spēlē otrdien, 16. oktobrī, Latvijas vicečempioni "VEF Rīga" savā laukumā ar 102:47 (25:6, 22:20, 30:6, 25:15) sagrāva "Liepāju".

Portāls "Delfi" šajā sezonā piedāvā "OlyBet" Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas spēļu tiešraides. Pēc spēļu translācijām dueļu pilni ieraksti, kā arī spēļu labākie momenti būs atrodami portāla "Delfi" izveidotajā jaunās līgas speciālajā sadaļā!

"Delfi" basketbola tiešraides turpināsies 17. oktobrī, kad pulksten 19:30 piedāvāsim divu Latvijas komandu dueli - "Ogre" uzņems "Jēkabpils/SMScredit.lv" basketblistus. Spēle skatāma portālā "Delfi.lv", kā arī "Best4Sport" HD kanālā "Helio" interaktīvās televīzijas, Virszemes televīzijas un lietotnes "Shortcut" skatītājiem.

Pēc tam "Delfi" basketbola tiešraides turpināsies sestdien 20. oktobrī. Pulksten 17:00 Kurzemes derbijā "Liepāja" uzņems "Ventspili", bet pusstundu vēlāk "Jūrmala" viesos tiksies ar "Valmiera Glass/ViA". Spēli no Valmieras būs skatāma portālā "Delfi.lv", kā arī "Best4Sport" HD kanālā "Helio" interaktīvās televīzijas, Virszemes televīzijas un lietotnes "Shortcut" skatītājiem.

Kopumā oktobrī portāls "Delfi" piedāvās 18 spēļu tiešraides.

Source

DELFI Sports

Tags

Pafbet Latvijas-Igaunijas Basketbola līga Basketbols VEF Rīga
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form