AFP/Scanpix

Olimpiskais čempions 100 metru sprintā amerikānis Džastins Getlins par aizliegto preparātu lietošanu saņēmis četru gadu diskvalifikāciju, otrdien ziņu aģentūru REUTERS informēja tuvs informācijas avots.

Kā ziņo ASV laikraksts "The Washington Post", divi no trim ASV arbitrāžas tiesas locekļiem ir atklājuši, ka atkārtoto pozitīvo dopinga testu dēļ nevarēja sportistam piespriest īsāku diskvalifikācijas laiku par četriem gadiem.

Pats sportists un viņa aizstāvis vēl nav snieguši komentārus.

Jau ziņots, ka olimpiskajam un pasaules čempionam Getlinam pagājušā gada aprīlī Kanzassitijā tika konstatēts pozitīvs dopinga tests, uzrādot paaugstinātu testosterona līmeni. Tās viņam bija jau otrās pozitīvās dopinga analīzes, par ko viņam draudēja mūža diskvalifikācija.

Tomēr sportists atzinās aizliegto preparātu lietošanā un piekrita sadarboties ar ASV Antidopinga aģentūru (USADA).

Getlins jau vienu reizi tika pieķerts dopinga lietošanā - 2001.gada pasaules junioru čempionātā. Tomēr toreiz sods tika atcelts, jo sportistam izdevās pierādīt, ka pozitīvie dopinga rezultāti radušies ārstniecības zāļu iespaidā.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form