Latvijas sportiste Aiga Grabuste svētdien izcīnīja otro vietu Vācijā notikušajās IAAF "World Challenge" sērijas sacensībās septiņcīņā, turklāt labojot arī Latvijas rekordu.

Aizvadītajās sacensībās Grabuste septiņu disciplīnu summā savāca 6507 punktus, par 111 punktiem labojot pašas sasniegto iepriekšējo Latvijas rekordu.

Tāpat Grabustes sacensībās Vācijā sasniegtais rezultāts šobrīd ir piektais labākais rezultāts pasaulē šajā sezonā.

Kā ziņots, pēc sestdien aizvadītajām četrām disciplīnām Grabuste ieņēma ceturto vietu.

Svētdien sportistes sacentās pēdējās trīs disciplīnās - tāllēkšanā, šķēpmešanā un 800 metru skrējienā.

Tāllēkšanas sektorā Grabuste savā labākajā mēģinājumā sasniedza rezultātu 6,62 metri, ieņemot otro vietu, šķēpmešanas sacensībās Latvijas sportiste ar jaunu personisko rekordu - 46,40 metri - ierindojās ceturtajā pozīcijā, bet 800 metru skrējienā Grabuste finišēja pēc divām minūtēm un 13,60 sekundēm, kas arī ir jauns sportistes personiskais rekords. Tas viņai deva ceturto vietu savā skrējienā.

Savukārt uzvaru sacensībās izcīnīja vāciete Dženifera Oisere, kas tika pie 6663 punktiem, bet trešajā vietā ar 6370 punktiem ierindojās vēl viena Vācijas sportiste Lillija Švarckofa.

Kopumā sacensības noslēdza 13 sportistes.