Ikauniece daudzcīņas sacensībās atgriežas ar teicamu rezultātu Tallinā
Foto: F64

Latvijas vieglatlēte Laura Ikauniece svētdien ar teicamu rezultātu uzvarēja Tallinā notikušajās starptautiskās sacensībās pieccīņā telpās.

Latvijas sportiste piecu disciplīnu summā savāca 4454 punktus, kas pašlaik ir otrais labākais rezultāts Eiropā. Martā Skotijā notiks Eiropas čempionāts telpās un tam pielaidīs 12 dalībnieces.

Jau pirmā disciplīna 60 metru barjerskrējiens latviete atnesa jaunu personīgo rekordu - 8,37 sekundes un 1046 punktus. Neliela piekāpšanās sāncensēm iznāca augstlēkšanā - tikai 1,74 metri (903 punkti), un ar punktu summu 1949 viņa tobrīd bija vicelīdere. Arī no Latvijas rekorda grafika atpalicība bija 99 punkti.

Toties teicami padevās divi nākamie veidi. Lode aizlidoja 13,92 metru tālumā (789 punkti), bet tāllēkšanā Ikauniece aizlēca 6,26 metrus (930 punkti). Abās disciplīnās viņa bija pārāka un pirms 800 m skrējiena atpalicība no rekorda grafika jau bija vien tikai septiņi punkti. Ja šos četrus apļus vieglatlēte noskrietu ātrāk par divām minūtēm un 20 sekundēm, būtu arī jauns Latvijas rekords, taču tas neizdevās. Ikauniece uzvarēja arī 800 m skrējienā (divas minūtes un 22,79 sekundes, bet kopsummā iegūtie 4454 punkti deva uzvaru sacensībās.

Šajās sacensībās startēja arī viens no labākajiem Latvijas desmitcīņniekiem Reinis Krēgers. Izstājies no pirms nedēļas notikušā Latvijas čempionāta, viņš Tallinā nostartēja savu pašreizējo spēju līmenī - ar 5259 punktiem izcīnīta septītā vieta.

Source

LETA
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form