Latvijas šķēpmetējs Ainārs Kovals otrdien izcīnīja otro vietu Igaunijas Zelta līgas vieglatlētikā posmā, tomēr atkal nespēja sasniegt pasaules čempionāta A normatīvu.

Labākajā mēģinājumā Kovals šķēpu raidīja 80,71 metru tālu, bet panākumu ar 82,43 metrus tālu raidījumu izcīnīja vietējais sportists Risto Metass.

Savukārt vēl viens latvietis Zigismunds Sirmais ar 79,73 metriem palika trešais.

Kaut četri latviešu sportisti šosezon pārsnieguši 80 metru robežu, nevienam no viņiem pagaidām vēl nav izdevies sasniegt pasaules čempionāta A normatīvu, kas ir 83,50 metri.

Otrās vietas otrdienas sacensībās izcīnīja vēl divi Latvijas sportisti. Ar 2,06 metriem augstlēkšanā šo vietu izcīnīja Normunds Pūpols, bet kārtslēkšanā sievietēm ar 3,61 metru to paveica Ildze Bortaščenoka.