Latvijas vieglatlēti piecu sportistu sastāvā dodas uz Eiropas čempionātu telpās
Foto: F64

Pieci sportisti pārstāvēs Latviju Eiropas čempionātā vieglatlētikā telpās, kas notiks no 3. līdz 5. martam Serbijas galvaspilsētā Belgradā, informēja Latvijas Vieglatlētikas savienība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Līga Velvere piedalīsies 800 metru skrējienā, bet Elvijs Misāns startēs gan tāllēkšanā, gan trīssoļlēkšanā. Kvalifikācijas normatīvu izpildīja arī Mareks Ārents, savukārt septiņcīņniece Laura Ikauniece–Admidiņa iespēju piedalīties Eiropas čempionātā telpās neizmantos.

Līdzās kvalifikācijas normatīvus izpildījušajiem sportistiem iespēju startēt ieguva arī citi Latvijas Vieglatlētikas savienības pieteiktie, kuri nav izpildījuši kvalifikācijas normatīvu, bet ieņem pietiekami augstu pozīciju Eiropas sportistu rangā. Jānis Vanags piedalīsies augstlēkšanā un 19 gadus vecā Sindija Bukša startēs 60 metru skrējienā. Bukšu no izpildīta kvalifikācijas normatīva šķīra viena sekundes simtdaļa. Dalībai 400m skrējienā tika apstiprināts arī Austris Karpinskis, bet slimības dēļ Eiropas čempionātā nestartēs.

Eiropas čempionāts telpās sāksies piektdien, kad paredzētas priekšsacīkstes vīriešiem tāllēkšanā un trīssoļlēkšanā un sievietēm 800 metru skrējienā, kā arī risinās cīņa par medaļām kārtslēkšanā vīriešiem. Sacensības 60 metru skrējienā būs sestdien, kad plānota arī kvalifikācija augstlēkšanā vīriešiem. Čempionāts noslēgsies svētdien.

Tags

Elvijs Misāns Mareks Ārents Vieglatlētika
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form