Olijars gatavojas startēt Londonas olimpiskajās spēlēs
Foto: F64

Latvijas vadošais barjersprinteris Staņislavs Olijars ir apņēmības pilns sagatavoties 2012.gada Londonas olimpiskajām spēlēm, pastāstīja sportista māte un trenere Ludmila Olijare.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Tomēr šobrīd Olijars strādā algotu darbu un trenējas neregulāri.

"Viņš ir vienīgā no Latvijas zvaigznēm, kas nesaņem valsts atbalstu," izteicās Olijare. "Tāpēc Stasim nākas strādāt, lai varētu uzturēt ģimeni."

Kā ziņots, pagājušā gada galvenajā startā Eiropas čempionātā Olijars piedzīvoja kārtējo neveiksmi - jau priekšskrējienā veica pāragru startu un tika diskvalificēts. Pirms tam Olijars 2002.gadā kļuva par Eiropas vicečempionu, bet iepriekšējā Eiropas čempionātā 2006.gadā par čempionu.

Pēc Eiropas čempionāta Olijars pieļāva iespēju beigt karjeru.

Olijars neveiksmes sezonas galvenajos startos piedzīvojis arī iepriekš. 2005., 2007. un 2009.gada pasaules čempionātos Latvijas vieglatlēts nespēja iekļūt finālā, bet 2008.gada olimpiskajās spēlēs viņš jau pirms starta izstājās traumas dēļ.

"Viņam mērķis ir startēt Olimpiādē un gan jau, ka arī šogad kādās sacensībās Stasis noskries," teica Olijare.

Olijara karjeras labākais rezultāts 13,08 sekundes ir Latvijas rekords.

Tags

Staņislavs Olijars Vieglatlētika
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form