Latvijas paralimpiete Taiga Kantāne piektdien ierindojās septītajā vietā Francijā notiekošā pasaules čempionāta diska mešanas sacensībās.

Startējot F37 medicīnas grupā, Kantāne finālsacensībās neapsteidza nevienu sportisti un palika pēdējā vietā.

Savā labākajā mēģinājumā latviete uzrādīja rezultātu 25,09 metri, kas ir viņas personiskais rekords.

No sestās vietas ieguvējas Kantāne atpalika par 68 centimetriem, bet par uzvarētāju kļuva ķīniete Na Mi, kuras rezultāts bija 33,09 metri.

Pirms tam čempionātā Kantāne startēja arī lodes grūšanas sacensībās, kur ierindojās sestajā vietā.

Kā zināms, šajā čempionātā Latvijas sportisti jau ir tikuši pie pilna medaļu komplekta - zeltu lodes grūšanā izcīnījis Aigars Apinis, kuram arī bronza diska mešanā, bet pie sudraba šķēpmešanā tika Dmitrijs Silovs.

Pasaules čempionāts vieglatlētikā sportistiem ar invaliditāti Lionā notiks līdz svētdienai.