Latvijas sportists Dmitrijs Silovs otrdien pasaules vieglatlētikas čempionātā izcīnīja sudraba medaļu šķēpmešanā apvienotajā F37/38 invaliditātes grupā.

Trešajā mēģinājumā Silova raidītais šķēps lidoja 46,45 m tālu, kas bija otrais labākais rezultāts šajā konkurencē. Šo meistarsacīkšu čempionam, Dienvidāfrikas republikas šķēpmetējam Reinhardtam Hamanam Latvijas sportists zaudēja vien 27 centimetrus - uzvarētāja labākais metiens bija 45,72 m tāls.

Bronzas godalga tika austrālietim Džeidenam Sojeram - 40,53 m.

Latvijai līdz ar to šajā pasaules čempionātā ir pilns medaļu komplekts - jau ziņojām, ka Aigars Apinis pirmdien ieguva bronzas medaļu diska mešanā, bet otrdien izcīnīja zeltu lodes grūšanā.