Latvijas garo distanču skrējēja Jeļena Prokopčuka svētdien izcīnīja devīto vietu desmit kilometru skrējienā sieviešu konkurencē, kas notika Anglijas pilsētā Mančestrā, savās pirmajās sacensībās kopš grūtniecības.

Prokopčuka distanci veica 33 minūtēs un 30 sekundēs un no skrējiena uzvarētājas sieviešu konkurencē Verkenešas Kidanes no Etiopijas atpalika par divām minūtēm un 11 sekundēm.

Otro un trešo vietu sieviešu sacensībās ieguva attiecīgi Džesika Augustu no Portugāles un viņas tautiete Inese Monteiru.

Kā ziņots, Prokopčuka pagājušā gada pirmajā pusē aktīvi piedalījās dažādās sacensībās, bet septembrī paziņoja par dalības atsaukšanu no prestižā Ņujorkas maratona, jo bija stāvoklī.

Pagājušajā gadā Latvijas sportiste šajās sacensībās izcīnīja trešo vietu, bet 2005.gadā finišēja otrā.

Vīriešu konkurencē Mančestras skrējienā uzvarēja leģendārais Etiopijas garo distanču skrējējs Haile Gebrselasi, kurš distanci veica 28 minūtēs un divās sekundēs. Septiņas sekundes viņam zaudēja spānis Ajads Lamdesems, bet vēl 20 sekundes lēnāks bija ukraiņu titulētais veterāns Serhijs Ļebids.