Latvijas garo distanču skrējēja Jeļena Prokopčuka svētdien izcīnīja trešo vietu piecu kilometru skrējienā sieviešu konkurencē, kas notika Austrijas galvaspilsētā Vīnē.

Latvijas sportiste distanci veica 15 minūtēs un 59,6 sekundēs, par 11,2 sekundēm atpaliekot no otrās vietas ieguvējas austrālietes Eloīsas Velingsas.

Savukārt par uzvarētāju kļuva Vācijas pārstāve Irina Mikitenko, kura finišēja pēc 15 minūtēm un 39,4 sekundēm.

Pirms divām nedēļām Prokopčuka izcīnīja devīto vietu desmit kilometru skrējienā Anglijas pilsētā Mančestrā, kas Latvijas sportistei bija pirmās sacensības kopš grūtniecības.

Prokopčuka pagājušā gada pirmajā pusē aktīvi piedalījās dažādās sacensībās, bet septembrī paziņoja par dalības atsaukšanu no prestižā Ņujorkas maratona, jo bija stāvoklī.