Latvijas sportiste Jeļena Rubļevska sestdien izcīnīja 29.vietu Pasaules kausa izcīņas modernajā pieccīņā jaunās sezonas pirmā posma finālsacensībās.

Rubļevska kopumā tika pie 4960 punktiem.

Latvijas pārstāve paukošanā uzrādīja piekto labāko rezultātu, iegūstot 928 punktus, peldēšanā Rubļevska bija spiesta samierināties ar tikai 34.vietu un 1000 punktiem, jāšanā viņai 33.vieta un 980 punkti, bet apvienotajā skriešanas un šaušanas disciplīnā uzrādīja 29.rezultātu un ieguva 2052 punktus.

Sacensībās uzvaru svinēja vāciete Lēna Šoneborne, kura tika pie 5492 punktiem.

Finālsacensībās piedalījās 36 sportistes.

Jau vēstīts, ka savā pusfināla grupā Rubļevska ar 3956 punktiem izcīnīja sesto vietu.

Svētdien finālsacensībās vīriešiem startēs Deniss Čerkovskis, kurš iepriekš savā pusfināla grupā ar 4564 punktiem izcīnīja desmito vietu.

Jau vēstīts, ka no Latvijas sportistiem šī gada Londonas olimpiskajām spēlēm pagaidām kvalificējusies tikai Rubļevska, kura to paveica ar izcīnītu sesto vietu pagājušā gada Eiropas čempionātā.