Latvijas sportiste Jeļena Rubļevska sestdien izcīnīja devīto vietu Brazīlijā notikušajā Pasaules kausa izcīņas modernajā pieccīņā jaunās sezonas otrajā posmā.

Rubļevska kopumā tika pie 5344 punktiem.

Latvijas pārstāve paukošanā uzrādīja otro labāko rezultātu, iegūstot 976 punktus, peldēšanā Rubļevska bija spiesta samierināties ar 35.rezultātu 36 dalībnieču vidū un 988 punktiem, jāšanā viņai bija septītā vieta un 1180 punkti, bet apvienotajā skriešanas un šaušanas disciplīnā Latvijas sportiste uzrādīja piekto rezultātu un ieguva 2200 punktus.

Sacensībās uzvaru svinēja francūziete Elodija Klouvela, kura tika pie 5512 punktiem.

Jau vēstīts, ka pusfināla sacensībās ceturtdien Rubļevska ar 4064 punktiem izcīnīja ceturto vietu savā grupā.

Svētdien finālsacensībās vīriešiem startēs Deniss Čerkovskis, kurš iepriekš pusfinālā ar 4584 punktiem ieņēma desmito vietu savā grupā.

Pirms nedēļas ASV notikušajā Pasaules kausa pirmajā posmā Čerkovskis izcīnīja 21.vietu, bet Rubļevska palika 29.pozīcijā.

Jau vēstīts, ka no Latvijas sportistiem šī gada Londonas olimpiskajām spēlēm pagaidām kvalificējusies tikai Rubļevska, kura to paveica ar izcīnītu sesto vietu pagājušā gada Eiropas čempionātā.