Latvijas šķēpmetējs Vadims Vasiļevskis svētdien izcīnīja uzvaru IAAF vieglatlētikas sezonas finālsacensībās Štutgartē, sasniedzot savu šīs sezonas labāko rezultātu.

Labākajā mēģinājumā 2004.gada Atēnu Olimpiādes sudraba medaļas ieguvējs Vasiļevskis uzrādīja rezultātu 86,65 metri.

Sacensībās otro vietu izcīnīja divkārtējais olimpiskais čempions norvēģis Andreass Torkildsens, kas šķēpu raidīja 83,77 metrus tālu, bet trešajā vietā ierindojās pasaules čempions Tero Pitkameki no Somijas, kurš uzrādīja rezultātu 81,64 metri.

Ceturtajā vietā ierindojās Latvijas sportists Ēriks Rags, kas šķēpu raidīja 80,78 metrus tālu, savukārt Pekinas olimpisko spēļu sudraba medaļas ieguvējs Ainārs Kovals Štutgartē ieņēma sesto vietu - 79,57 metri.