Sestdien, 8. februārī, Helvijs Babris izcīnīja 14. vietu Austrālijā notikušajā Pasaules kausa BMX superkrosa trešajā posmā, portālu "Delfi" informēja Latvijas Riteņbraukšanas federācija.

Paziņojumā norādīts, ka sacensību norisi ietekmēja lietainie un vējainie laika apstākļi, tādēļ rezultāti tika noteikti pēc pirmā brauciena. Savukārt sieviešu sacensības tika atceltas pilnībā.

Sacensību organizatori lēma kā galīgos vīriem noteikt pirmās kārtas rezultātus. Labāko rezultātu sasniedza olimpiskais čempions Konors Fīlds no ASV, kurš triumfēja arī otrajā posmā pirms nedēļas.

Otrajā vietā ierindojās brits Kaijs Vaits, bet trešā vietu ieguva vēl viens ASV braucējs Korbens Šarā.

Valmieras sportistam Babrim iegūtā 14. vieta dod vērtīgus UCI ranga punktus cīņā par olimpisko spēļu kvalifikācijas punktiem. Babrim šis ir otrs augstākais rezultāts Pasaules kausā. Pērn ASV posmā sportists ieguva devīto vietu. Kristens Krīgers sacensību noslēgumā ierindojās 75. vietā, bet Mikum Strazdiņam 119. vieta 137 sportistu vidū.

Ceturtais sacensību posms norisināsies svētdien, 9. februārī, pulksten 6.15 pēc Latvijas laika.