BMX atgriežas Māra Štromberga trasē 'Valmiera'
Foto: Publicitātes foto

Sestdien, 19. septembrī, divkārtējā olimpiskā čempiona Māra Štromberga BMX trasē "Valmiera" tiks aizvadīts šosezon noslēdzošais posms Latvijas nacionālajās BMX sacensībās, kad mūsu labākie sportisti sacentīsies "SMScredit.lv" čempionāta sērijas noslēdzošajā finālposmā. Sākums paredzēts plkst. 12.00, informē Valmieras pilsētas pašvaldība.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

BMX kluba MŠA/"Valmieras puikas-VBSS" treneris Ivo Lakučs: "Nenoliedzami, pasaulē notiekošais tieši ietekmējis arī BMX dzīvi – ir īsāka sezona, daudzas starptautiskas sacensības pārceltas vai atceltas pavisam. Arī mums jāsamierinās ar to, ka ceļošanas ierobežojumu dēļ sacensībās Valmierā nevarēs piedalīties daudzi ārzemju sportisti, kuri iepriekš bija izteikuši vēlmi atgriezties atkal Valmierā un startēt."

"Taču esam priecīgi, ka tieši šeit varam pielikt punktu šī gada nacionālajai sezonai," turpina Lakučs. "BMX gan vienmēr bijis tāds ģimenisks kopā būšanas pasākums, uz ko arī aicinām šoreiz. Protams, būs cīņas trasē, jo vairākās grupās spēkos līdzīgi ir vismaz desmit sportisti, un uzvarēt var katrs no viņiem. Taču esam sarūpējuši arī papildu aktivitātes lieliem un maziem, lai būtu vēl interesantāk aizvadītu šo sestdienu."

"SMScredit.lv" BMX čempionāta finālā uzvarētāji tiks noskaidroti 20 ieskaites grupās, sākot no sešgadīgiem puikām un astoņgadīgām meitenēm un beidzot ar spēcīgākajiem un ātrākajiem sportistiem, kuri sacentīsies "Pro Open" kategorijā. Sacensību norisē tiks izmantotas Valmieras trases priekšrocības – 3, 5 un 8 metru starta kalna barjeras, kas ļauj piemērot katrai grupai atbilstošāko. Savukārt vēl tikai topošajiem BMX sportistiem būs iespēja izcīnīt savu uzvaru trases ceturtajā taisnē, piedaloties īpašajās "Dip-Dap" sacensībās.

Šosezon Latvijas nacionālajā sērijā kopumā šovasar ieplānoti pieci posmi – Burtnieku novada "Avotos", Vecpiebalgā, Jelgavā, Smiltenē, kā arī noslēdzošais posms Valmierā. Savukārt Latvijas BMX čempionāts notika vienu sacensību ietvaros, kas augusta vidū tika aizvadītas Ventspilī.

Tags

BMX Ivo Lakučs Māris Štrombergs Valmiera
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form