Viens no labākajiem Latvijas BMX riteņbraucējiem Edžus Treimanis sestdien izcīnīja Rīgas kausu elites grupā.

Treimanis triumfēja visos priekšbraucienos, kā arī sacensību pusfinālā un finālā.

Otro vietu sacensībās izcīnīja Krievijas pārstāvis Jevgēņijs Komarovs, bet trešais bija vēl viens Latvijas BMX riteņbraucējs Rihards Veide.

Tikmēr Latvijas junioru čempions Kristens Krīgers izcīnīja uzvaras priekšbraucienos, bet pusfinālā ierindojās piektajā vietā. B finālā Krīgeram uzvara un devītā vieta Rīgas kausā.

Kopumā sacensībās piedalījās 216 sportisti 13 dažādās dzimuma un vecuma grupās. Bez Latvijas pārstāvjiem bija arī sportisti no Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Baltkrievijas.

Tikmēr "Smscredit.lv" BMX čempionāta nākamais posms norisināsies 13.jūnijā Saldū, taču pēc tam būs posmi arī Smiltenē, Valmierā, Madonā, Vecpiebalgā un Mārupē.