Foto: Ar azartiskām sacensībām Biķernieku trasē aizvadīta Rīgas lielā balva riteņbraukšanā
Foto: Kaspars Suškevičs

Pirmo reizi, pateicoties Rīgas domes atbalstam, Latvijas Riteņbraukšanas federācija (LRF) trešdien rīkoja Rīgas lielās balvas sacensības riteņbraukšanā bērniem un jauniešiem. Tajās piedalījās 250 velomīļu. No tiem pārliecinoši lielākā daļa bija Rīgas pilsētas iedzīvotāji, tomēr netrūka arī dalībnieku no citām Latvijas pilsētām un novadiem, ziņo LRF.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ar lielu azartu un pozitīvām emocijām Biķernieku kartingu trasē noritēja bērnu sacensības. Ātrākie tika noteikti kopumā 18 grupās puišiem un meitenēm vecumā no 2 – 11 gadiem. Nākotnes čempioni sacentās 500 – 2000 metru garās distancēs pa līkumoto trasi. Pasākumi rīkotāji uzsver, ka sacensību rīkošana Biķernieku trasē, ir drošākā vieta bērnu velo sacensību aizvadīšanā.

Jaunatnes braucēji tikmēr sacentās lielajā Biķernieku trases aplī. Dalībnieki tika vērtēti septiņās vecuma grupās. D grupā puišiem finiša spurtā uzvaru nodrošināja Alvils Pētersons no RRS/"Dzirciems" komandas. Viņš otrajā vietā atstāja Georgu Tjuminu (RRS/"Purvciems"), bet trešajā Helviju Kanceru (RRS/"Belo CP"). Šajā pat grupā meitenēm pirmā vieta Laurai Klismetei (RRS/"Belo CP"), otrā bija Katrīna Amanda Kozlovska (RRS/"Dzirciems"), bet trešā kuldīdzniece Anna Limbaite.

C grupā puišiem 34 dalībnieku konkurencē nepārspēts palika liepājnieks Toms Čirkšis. Viņš spraigā finiša spurtā 32,7 kilometru garajā distancē pārspēja rīdzinieku Kristeru Celitānu un dobelnieku Valteru Tamu. C meiteņu grupā pirmā vieta Auksei Lekavičiutei, otrā bija Austeja Grackaite, bet trešā Amanda Reilija Zariņa.

B grupā uzvarētājs noskaidrojās pēc atrāviena. Pirmo vietu ieguva Kristups Mikutis, otrais bija Dāvis Gludavs, bet trešais Edgaras Žekas. Šajā pat grupā meitenēm pirmā vieta Skaistei Mikauskaitei. Viņai sekoja Austeja Žekaite un Linda Eihmane. A grupā meitenēm uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa Aukse Strainaite, otrā bija rīdziniece Lāsma Elza Vaivode, bet trešā Monika Juškevičute.

Rezultāti atrodami Latvijas Riteņbraukšanas federācijas mājaslapā lrf.lv.

Tags

Biķernieku trase Riteņbraukšana
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form