Foto: Riteņbraucēji karstumā Kuldīgā cīnās par Latvijas un Baltijas čempionu tituliem
Foto: Māris Vancevičs

Baltijas čempionāta šosejas riteņbraukšanā kulminācijas diena bija svētdien, kad spītējot karstumam, kas sniedzās pāri +32 grādiem pēc celsija, par medaļu komplektiem sacentās elites vīru, kā arī dāmu elites, amatieru un junioru grupu sportistes.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Organizatori bija parūpējušies par ļoti tehnisku un fiziski prasīgu pilsētas apli, pirms kura tika veikti arī jau ierastie Snēpeles apļi.

Jau vēstīts, ka Kuldīgā ļoti svelmainos laika apstākļos par Latvijas čempioniem elites grupas braucienos kļuva Emīls Liepiņš un Anastasija Karbonāri, kuriem Baltijas čempionāta ieskaitē attiecīgi sestā un otrā vieta.

Baltijas čempionāts šosejas riteņbraukšanā vīriešiem TOP6:

1. Venantas Lašinis, Lietuva, Kaunas CT, 03:38:20

2. Mihkel Raim, Igaunija, Burgos – BH, +00:00:00

3. Siim Kiskonen, Igaunija, Espoir cycliste st-etienne loire, +00:00:00

4. Aivaras Mikutis, Lietuva, Ampler team Tartu 2024, +00:00:00

5. Ignatas Konovalovas, Lietuva, Groupama – FDJ, +00:00:01

6. Emīls Liepiņš, Latvijas, Trek – Segafredo, +00:00:07

Latvijas čempionāts šosejas riteņbraukšanā vīriešiem TOP6:

1. Emīls Liepiņš, Trek – Segafredo, 03:38:28

2. Andžs Flaksis, DTG – MySport, +00:00:46

3. Pauls Rubenis, Ampler team Tartu 2024, +00:04:46

4. Alekss Krasts, Ampler team Tartu 2024, +00:08:31

5. Toms Skujiņš, Trek – Segafredo, +00:08:31

6. Mārtiņš Pluto, A Bloc, +00:09:13

Baltijas čempionāts šosejas riteņbraukšanā sievietēm TOP6:

1. Rasa Leleivyte, Lietuva, Aromitalia- Basso, 02:47:02

2. Anastasija Karbonari, Latvija, Valcar Travel&Service, +00:00:00

3. Aidi Gerede Tuisk, Igaunija, Eneicat RBH Global, +00:00:00

4. Olivija Baleišyte, Lietuva, Dubai Police CT, +00:00:00

5. Inga Češuliene, Lietuva, Aromitalia- Basso, +00:00:02

6. Kristel Sandra Soonik, Igaunija, Viljandi Rattaklubi, +00:00:03

Latvijas čempionāts šosejas riteņbraukšanā sievietēm TOP6:

1. Anastasija Karbonari, Valcar Travel&Service, +02:47:02

2. Dana Rožlapa, Keukens Redant CT, +00:00:07

3. Lija Laizāne, Eneicat RBH Global, +00:00:07

4. Līna Svarinska, Farto – BTC, +00:00:12

5. Kitija Siltumēna, Watersley R&D Cycling Team/ Dobeles Sporta skola, +00:00:18

6. Evelīna Ermane Marčenko, +00:01:02

Latvijas čempionāts šosejas riteņbraukšanā juniorēm TOP3:

1. Linda Eihmane, Dobeles dzirnavnieks/ FeelFree Dobeles SS, +00:02:48

2. Rūta Zibene, RRS, +00:02:49

3. Laura Belohvoščika, RRS/ GB Junior women team, +00:02:56

Latvijas čempionāts šosejas riteņbraukšanā amatierēm CFA M1 grupā TOP3:

1. Anita Antone, Latvian Cycling girls, 02:48:55

2. Lāsma Ozola, +00:00:03

3. Madara Lazda. Digimoni ar Žilitonu, +00:05:19

Latvijas čempionāts šosejas riteņbraukšanā amatierēm M2 grupā TOP3:

1. Zane Kalverša-Ķenģe, Latvian Cycling girls, 02:49:52

2. Sindija Skangale, Latvian Cycling girls, +00:01:34

3. Dace Minikoviča, Latvian Cycling girls, - 1 aplis


Tags

Toms Skujiņš Emīls Liepiņš Līna Svarinska Mārtiņš Pluto Riteņbraukšana
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form