Latvijas amatieru riteņbraucēji Kristaps Ozoliņš un Viesturs Morozs piektdien ASV pilsētā Rokhilā apstājās pasaules čempionāta pusfinālā.

Ozoliņš M30-34 grupā pusfinālā finišēja astotais, līdz ar to nesasniedzot finālu, kurā iekļuva četri labākie BMX riteņbraucēji.

Savukārt Morozs M25-29 grupā pusfinālā bija ceturtais, bet viņa rezultāts tika anulēts, tādējādi arī viņš palika ārpus finālistiem.

Klāvs Lisovskis M17-24 grupā aizkļuva līdz ceturtdaļfinālam, bet bet Kaspars Ernstsons M25-29 grupā līdz astotdaļfinālam.

Tikmēr ceturtdien jauniešu sacensībās vienīgais no latviešiem ceturtdaļfinālu sasniedza B12 grupas Eiropas čempions Mikus Freimanis.

Pasaules čempionātā piedalīsies kopumā 34 dažāda vecuma un meistarības grupu Latvijas sportisti, kur vidū ir arī divkārtējais olimpiskais čempions Māris Štrombergs.

Elites un junioru sacensības pasaules čempionātā Rokhilas trasē, kur 2015. gadā Māris Štrombergs uzvarēja Pasaules kausa izcīņas noslēdzošajā posmā, notiks sestdien.