Latvijas BMX sacensību sezona nedēļas nogalē turpināsies Ventspilī
Foto: Sanda Balode

Šīs nedēļas nogalē Ventspilī norisināsies Latvijas BMX kausa otrā posma sacensības, kā arī sporta skolas "Spars" 70 gadu jubilejas sacensības. Ātrākie braucēji tiks noteikti kopumā 24 vecuma un meistarības grupās, ziņo Latvijas Riteņbraukšanas federācija (LRF).

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pašmāju BMX sacensību sezona Latvijā startēja Valmierā, kur, klāt esot divkārtējam olimpiskajam čempionam Mārim Štrombergam, notika Latvijas BMX kausa pirmā posma sacensības, kas vienlaikus bija arī Štromberga kausa izcīņa. Savukārt dienu vēlāk lieli un mazi braucēji mērojās spēkiem Valmieras Olimpiskā centra kausa sacensībās. '

Sacensībās kopumā piedalījās četri Tokijas olimpisko spēļu dalībnieki. Viņu vidū bija arī Latvijas čempions Helvijs Babris, kurš uzvarēja "Pro Open" grupā, bet trešdien devās uz Tokiju.

Sezona Latvijā turpināsies jau šīs nedēļas nogalē. Kuplo BMX saimi uzņems Ventspils. Piedzīvojumu parka trasē divu dienu garumā gaidāmas ļoti aizraujošas un spraigas sacensības. Sestdien norisināsies Latvijas BMX kausa otrais posms, bet svētdien sportisti sacentīsies vietējās sporta skolas "Spars" 70 gadu jubilejas sacensībās.

Latvijas BMX kausa otrais posms sestdien norisināsies divos blokos. Pirmais no tiem sāksies pulksten 11.00. Tajā piedalīsies jaunāko grupu braucēji līdz desmit gadu vecumam. Otrajā blokā, kas sāksies no pulksten 15.00, sacensības aizvadīs jauniešu un pieaugušo grupu sportisti. Sacensībā startēs virkne Latvijas izlašu BMX sportisti.

Sporta skolas "Spars" 70 gadu jubilejas sacensības notiks svētdien. Sacensību sākums gaidāms no pulksten 11:00.

Sacensības rīkos Latvijas Riteņbraukšanas federācija, sporta skola "Spars" un "BMX aģentūra". Latvijas BMX kausa izcīņa šosezon paredzēta sešos posmos – Valmierai un Ventspilij sekos sacensības Rīgā, Jelgavā, Mārupē un Smiltenē. Savukārt sezonas svarīgākais starts – Latvijas čempionāts – plānots 7. augustā Valmieras novada BMX trasē "Avoti".

Tags

BMX Riteņbraukšana Ventspils
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form