Latvijas BMX sacensību sezona sāksies 11. jūlijā Burtnieku novada 'Avotos'
Foto: Sanda Tūtere

Latvijas BMX klubu padomes sēdē tika lemts sacensību sezonu sākt 11. jūlijā Burtnieku novada "Avotu" BMX trasē, kur notiks nacionālā BMX seriāla pirmais posms. Seriālā iekļauti kopumā pieci posmi, kamēr Latvijas čempionāts visām vecuma un meistarības grupām notiks 15. augustā Ventspilī, informēja Latvijas Riteņbraukšanas federācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ar mērķi sastādīt jaunu pašmāju BMX riteņbraukšanas kalendāru, ceturtdien Rīgā notika Latvijas BMX klubu padomes sēde. Latvijas Riteņbraukšanas federācija un klubu pārstāvji vienojās nacionālo BMX seriālu aizvadīt piecos posmos.

Jaunā sezona tiks atklāta 11. jūlijā ar sacensībām Burtnieku novada "Avotu" trasē. Nacionālais seriāls notiks arī – Vecpiebalgā, Jelgavā, Smiltene novada Silvā un "Māra Štromberga BMX trasē Valmiera".

Sacensību dalībnieki tiks vērtēti 20 vecuma un meistarības grupās.
BMX Latvijas čempionāts šogad notiks 15. augustā Ventspilī. Par valsts čempiona tituliem vienās sacensībās sacentīsies bērnu, jauniešu, amatieru, junioru un elites grupu sportisti. Junioru un elites grupās startēs arī Lietuvas sportisti, kas sacentīsies par savas valsts čempiona tituliem.

Latvijas Nacionālā BMX seriāla kalendārs:
11.07. – Burtnieku novada "Avoti"
25.07. – Vecpiebalga
01.08. – Jelgava
29.08. – Smiltene
19.09. – Valmiera

Tags

BMX Riteņbraukšana
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form