Latvijas BMX riteņbraucējs Edžus Treimanis svētdien izcīnīja otro vietu Eiropas čempionāta astotā posma sacensībās, vēsta portāls "bmxrace.lv".

Otro vietu Treimanis izcīnīja arī septītajā posmā sestdien.

No pārējiem Latvijas pārstāvjiem elites grupā Rihards Veide un Artūrs Matisons savos ceturtdaļfināla braucienos finišēja attiecīgi piektajā un astotajā vietā, bet Uldis Balbeks un Kristers Taims nepārvarēja priekšbraucienu kārtu.

Tikmēr elites grupā dāmām Sandra Aleksējeva pusfināla braucienā izcīnīja sesto vietu.

Junioru konkurencē Kristaps Vinters otro reizi pēc kārtas izcīnīja trešo vietu, bet Klāvs Lisovskis savā ceturtdaļfināla braucienā ieņēma sesto vietu.

Tikmēr "Challenge" sacensībās 9-10 gadus vecu zēnu grupā Latvijas sportists Reino Liepiņš izcīnīja uzvaru, kamēr 13 līdz 14 gadus vecu zēnu grupā Viesturs Ceplītis ieņēma ceturto vietu.