Latvijas U23 šosejas riteņbraucējs Krists Neilands pirmdien izcīnīja trešo vietu 150 kilometru garajā Karpatu velobrauciena (UCI 2.2) trešajā posmā, informē Latvijas Riteņbraukšanas federācija.

Uzvaru posmā svinēja Austrālijas riteņbraucējs Heimišs Šreierss, bet otrais palika vācietis Makss Kanters. No pārējiem Latvijas sportistiem Ēriks Toms Gavars finišēja 112. vietā, Klāvam Rubenim 116., bet Matīsam Riekstiņam 117. pozīcija.

Kopvērtējumā Neilands pakāpās uz sesto vietu, līderim Šreiersam zaudējot 22 sekundes. Velobrauciens noslēgsies otrdien, kad tiks aizvadīts 130 kilometrus garš ceturtais posms. Pirms trešā posma Karpatu velobraucienā Neilands ieņēma 27. vietu.

Savukārt "Rietumu – Delfin" komandas riteņbraucējs Deins Kaņepējs izcīnīja ceturto vietu UCI 1.2 kategorijas velobraucienā "Memorial Romana Sieminskiego".