Trešdien Francijā aizvadīts prestižā UCI pasaules tūres velobrauciena "Parīze – Nica" ceturtais posms – 15 kilometru individuālais brauciens. Tajā uzvaru izcīnīja Dānijas riteņbraucējs Sērens Krāgs Andresens ("Sunweb"). Krists Neilands starp 130 finišu sasniegušajiem dalībniekiem sasniedza 46. vietu, kopvērtējumā atkāpjoties uz 16. pozīciju, informē Latvijas Riteņbraukšanas federācija.

Individuālajā braucienā sportisti veica 15,1 kilometru garu distanci ar diviem nelieliem kāpumiem un tiem sekojošu nobraucienu. Pēc vakar piedzīvotā kritiena šodien tūrē uz starta vairs neizgāja "Deceuninck Quick – Step" komandas vadošais sprinteris Sems Benets.

Labāko laiku distancē tikmēr sasniedza "Sunweb" komandas Dānijas riteņbraucējs Sērens Krāgs Andresens, kurš finišēja pēc 18 minūtēm un 51 sekundi (vidējais ātrums 48,064 km/h). Otro vietu ieņēma kopvērtējuma līderis Maksimilians Šahmans ("Bora – hansgrohe"). Viņš uzvarētājam piekāpās par 6 sekundēm. Tikmēr trešā vieta Dānijas čempionam Kasparam Asgrēnam ("Deceuninck Quick – Step"), kuru no tautieša šķīra 12 sekundes.

Latvijas čempions individuālajā braucienā Krists Neilands 130 dalībnieku konkurencē sasniedza 46. labāko laiku. Uzvarētājam trenera Toma Flakša audzēknis zaudēja 1 minūti un 10 sekundes. No viņa pārstāvētās "Israel Start – Up Nation" komandas visaugstāk ierindojās Nilss Polits, kuram 22. vieta (+00:00:43).

Kopvērtējumā līdera godu nostiprinājis Šahmans, kurš tagad par 58 sekundēm apsteidz tuvāko sekotāju un individuālā brauciena uzvarētāju Sērenu Krāgu Andresenu. Krists Neilands atkāpies uz 16. vietu, no līdera atpaliekot 1 minūti un 32 sekundes. Tieši vienu vietu virs Krista ir Igaunijas vadošais riteņbraucējs Tanels Kangerts, kuram individuālajā braucienā 11. vieta.

Velobrauciens turpināsies ceturtdien, kad tiks veikts garākais sacensību posms – 227 kilometri. Distancē iekļauti – trīs trešās un divi otrās kategorijas kāpumi.