Mārtiņš Pluto piektdien četru dienu velobrauciena "Dookola Mazowsza" (UCI kat.2.2) trešajā posmā finišēja devītajā pozīcijā.

Trešajā posmā riteņbraucēji veica 163,8 kilometrus garu distanci līdzenumā.

Posma uzvarētājs tika noskaidrots lielās grupas finišā, kurā nepārspēts palika Izraēlas vienības dalībnieks Odeds Koguts, kurš uzvarēja arī dienu iepriekš.

Otrais finišēja polis Marcelijs Boguslavskis ("HRE Mazowsze Serce Polski"), kurš bija ātrākais sacensību pirmajā posmā, bet labāko trijnieku noslēdza Nīderlandes riteņbraucējs Jespers Rašs, kurš ir Pluto komandas biedrs vienībā ABLOC.

Lielā grupa, ar kuru finišēja arī Latvijas riteņbraucējs, finiša līniju šķērsoja trīs stundās 44 minūtēs un 31 sekundē.

Kopvērtējumā 136 sportistu konkurencē vadībā ir Boguslavskis, kurš par piecām sekundēm apsteidz Kogutu un par 15 sekundēm - poli Alanu Banašeku. Pluto atrodas ceturtajā pozīcijā, atpaliekot no līdera 17 sekundes.

Sestdien noslēdzošajā posmā riteņbraucēji veiks 165 kilometrus līdzenumā.

Sacensības notiek kopš 1951.gada, pagājušajā gadā uzvaru svinot norvēģim Eirikam Lunneram.

Otrdien Pluto izcīnīja trešo vietu viendienas sacensībās "Memorial Andrzeja Trochanowskiego" (UCI kat.1.2). Jūnijā 24 gadus vecais Pluto izcīnīja karjeras pirmo uzvaru UCI sacensībās, Nīderlandē finišējot pirmais "Midden-Brabant Poort Omloop" (UCI kat.1.2) velobraucienā.