Populārais Vienības brauciens – turpmāk ar 'Elektrum' vārdu
Foto: Agnis Melderis

Latvijas gada lielākie velo svētki – 32. Latvijas riteņbraucēju vienības brauciens – no šī gada tiek nosaukts pašmāju spēcīgā zīmola "Elektrum" vārdā. Vērienīgais pasākums, kurā piedalīties var ikviens aktīvās atpūtas cienītājs, norisināsies 4. septembrī Siguldā, ziņo Latvijas Riteņbraukšanas federācija (LRF).

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Latvijas riteņbraucēju vienības brauciens savu tradīciju, masveidības un īpašās auras dēļ ir kā riteņbraucēju dziesmu svētki. Šeit ikviens iedzīvotājs, kas mīl veselīgu dzīvesveidu, atradīs piemērotāko distanci, baudot kopības sajūtu ar tūkstošiem citu velomīļu. Vienības braucienā pulcējas darba kolektīvi, ģimenes, skolēni, vienkāršas draugu kompānijas un piedalās pat Latvijas Valsts prezidents.

Brauciena rīkotāji panākuši vienošanos, ka no šī gada velobrauciena nosaukumu papildinās tradīcijām bagāts Latvijas uzņēmuma zīmols – "Elektrum". Turpmāk pasākums būs pazīstams kā "Elektrum" Latvijas riteņbraucēju vienības brauciens. Uzsāktā sadarbība ir jauns attīstības posms, vienlaikus saglabājot visas būtiskās tradīcijas.

Latvijas riteņbraucēju vienības brauciena rīkotājs Igo Japiņš: "Kuplā Latvijas riteņbraucēju saime no "Elektrum" gūs papildu jaudu. Latvijas riteņbraucēju vārdā pateicamies par uzticību! Saglabāsim un vairosim Vienības brauciena tradīcijas! Esot kopā, gūsim vēl vairāk spēka! Man ir prieks, ka mūsu vērtības par veselīgu dzīvesveidu, spēcīgām ģimenēm un saliedētiem kolektīviem sakrīt! Minam kopā jau 4. septembrī!"

AS "Latvenergo" valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Čakste: "Kopš 2009. gada mūsu kolektīvā dalība Vienības braucienā un uzņēmuma atbalsts Tautas brauciena norisei jau ir kļuvis par tradīciju. Pašā pasākuma nosaukumā ir iekodēta kopā būšanas enerģija, un mēs ticam, ka šogad ar mūsu draudzīgo atbalstu pasākums būs vēl jaudīgāks nekā līdz šim. Aicinām ikvienu piedalīties un ar savu klātbūtni vairot draudzīgu enerģiju!"

Jau tuvākajā laikā organizatoru mājaslapā "velo.lv" sāksies dalībnieku reģistrācija. Ierastās Tautas, Sporta un MTB distances papildinās popularitāti ieguvusī Retro velo, bet jaunums šogad būs bērnu Vienības brauciena ieviešanas diena 3. septembrī. "Elektrum" Latvijas riteņbraucēju vienības brauciena centrs atgriezīsies Siguldas Svētku laukumā.

Tags

Elektrum Igo Japiņš Riteņbraukšana Sigulda
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form