'Rietumu – Delfin' Japānā startēs 'Tour de Okinawa' velobraucienā
Foto: Publicitātes foto

Svētdien Japānas salā Okinavā norisināsies UCI 1.2 kategorijas vienas dienas velobrauciens "Tour de Okinawa", kur dalībnieku vidū būs arī Latvijas vadošās riteņbraukšanas komandas "Rietumu – Delfin" sportisti, informēja komanda.

Lai arī Eiropā UCI kategorijas šosejas riteņbraukšanas sacensību sezona ir noslēgusies, tomēr tā aktīvi turpinās citos kontinentos. Šeit jau sportisti cīnās par citu kontinentu UCI tūres punktiem.

Svētdien eksotiskajā un skaistajā Japānas salā Okinavā norisināsies Āzijas tūres vienas dienas velobrauciens "Tour de Okinawa" (UCI 1.2). Šīs sacensības norisināsies jau 26. reizi. Laikā gaitā tajā startējuši virkne vadošo Āzijas braucēju, kā arī kontinentālo komandu pārstāvji no Eiropas. Šogad "Tour de Okinawa" vienas dienas velobrauciens norisināsies ne tikai vīriešiem, bet arī junioriem, sievietēm un arī vietējiem amatieriem. Vīru grupai būs jāsacenšas 208, 5 kilometru garā distancē. Tajā iekļauti arī trīs starpfiniši, kur sportisti cīnīsies par vērtīgajā sponsoru balvām.

Dalībnieku vidū šogad būs arī pieci Latvijas vadošās riteņbraukšanas komandas "Rietumu - Delfin" pārstāvji. Uz Japānu devušies - Emīls Liepiņš, Andris Smirnovs, Krists Neilands, Uldis Ālītis un arī Andžs Flaksis. Andžam šīs būs pēdējās sacensības "Rietumu - Delfin" sastāvā pirms pievienošanās ASV attīstības vienībai "Hincapie Sportswear".

Latvijas komandas sportisti jau laicīgi ieradās Japānā, kur ne tikai aizvadīja treniņus par vietējās apkārtnes ceļiem, bet arī tikās ar vietējiem salas bērniem un organizatoru pārstāvjiem.

Tags

Rietumu-Delfin Riteņbraukšana

Comment Form