Latvijas riteņbraucējs Andris Smirnovs no "Rietumu-Delfin" komandas sestdien izcīnījis 12. vietu Polijā notikušajās Henrika Lasakas piemiņas sacensībās (UCI kat.1.2).

165,9 kilometrus garajā distancē uzvarētājs tika noskaidrots 20 sportistu finiša spurtā. Uzvaru guva čehs Aloizs Kaņkovskis ("Whirlpool Author"), bet Smirnovs finišēja 12. pozīcijā.

Devītais distanci noslēdza "Rietumu-Delfin" komandu pārstāvošais igaunis Pēters Prūss, bet pārējie Latvijas komandas riteņbraucēji finišu nesasniedza.

Svētdien turpat notika "Puchar Uzdrowisk Karpackich" (UCI kat.1.2) sacensības. Uzvaru 168,6 kilometru distancē svinēja polis Adrians Honkišs ("CCC Sprandi Polkowice"), bet Prūss finišēja pirmajā sekotāju grupiņā pēc 12 sekundēm, paliekot desmitajā pozīcijā.

Attiecīgi 46. un 50. pozīcijā sacensības noslēdza Smirnovs un Andris Vosekalns, bet viņi jau zaudēja vairāk nekā trīs ar pusi minūtes.