Latvijas riteņbraucējs Andris Smirnovs no "Rietumu-Delfin" komandas piektdien izcīnīja sesto vietu Maskavas kausa izcīņas vienas dienas velobraucienā (UCI kat.1.2).

Par aptuveni 160 kilometru garo sacensību uzvarētāju kļuva Ukrainas sportists Sergijs Lagkutins no "Kolss BDC" komandas, kurš finišu sasniedza pēc trim stundām, 31 minūtes un divām sekundēm.

Tikmēr Smirnovs bija sestais, finišējot grupā, kas uzvarētājam piekāpās par 18 sekundēm.

Šajā pašā grupā finišu sasniedza arī Emīls Liepiņš, klasificējoties 24.vietā, un Andris Vosekalns, kuram 28.pozīcija.

Tikmēr Armands Bēcis bija 69.vietā, uzvarētājam zaudējot 32 sekundes. Savukārt Krists Neilands finišu nesasniedza, kamēr "Rietumu-Delfin" vienību pārstāvošais igaunis Reijo Pūms arī bija spiests izstāties.

Maskavas kausa izcīņas velobrauciens norisinājās 12.reizi, bet finišu šoreiz sasniedza 91 riteņbraucējs.

Savukārt Dānijā notikušajā Viborgas vienas dienas velobraucienā (UCI kat.1.2) piektdien 37. un 38.vietā ierindojās "Alpha Baltic"/"Maratoni.lv" komandas sportisti attiecīgi Viesturs Lukševics un Māris Bogdanovičs.

Savukārt Kaspars Serģis bija 60.vietā starp 90 riteņbraucējiem.