Riteņbraukšanas komanda 'Rietumu – Delfin' paziņo par nosaukuma maiņu
Foto: LETA

Ceturtdien, 6. oktobrī, Bērnu un jauniešu centra struktūrvienībā "Ziemeļi norisinājās velodarbnīcas atklāšana, ko atbalstīja Rietumu Bankas labdarības fonds. Tikmēr Baltijas valstu vadošā riteņbraukšanas komanda "Rietumu – Delfin" informēja par nosaukuma maiņu. Turpmāk pašmāju un starptautiskajās sacensībās komandas nosaukums būs "Rietumu banka – Rīga", informēja komanda.

"Liels paldies "Rietumu bankai", Rīgas domei un citiem mūsu komandas atbalstītājiem. Ar jauno komandas nosaukumu ceram vēl vairāk pasaulē nest Rīgas vārdu un popularizēt to, kā lielisku tūrisma galamērķi. Komandai šī sezona bijusi ļoti veiksmīga. Gūta uzvara vēsturiskā "Baltijas ceļa" daudzdienu velobrauciena kopvērtējumā, izcīnītas godalgas Āzijas prestižākā daudzdienu velobrauciena "Tour of China" kopvērtējumā. Tikmēr Pēters Prūss uzvarēja Eiropas čempionātā MTB maratonā. Ceram, ka panākumi turpināsies arī nākamajās sezonās," sacīja "Rietumu banka – Rīga" komandas menedžeris Linards Veide.

Pateicoties Rietumu Bankas labdarības fonda atbalstam, bērnu un jauniešu centra struktūrvienībā "Ziemeļi" šogad tapusi velodarbnīca. Īpaši nozīmīgs fakts, ka velodarbnīcas izveidošanā ļoti lielu darba apjomu paveikuši "Ziemeļu" bērni un jaunieši, kā arī centra struktūrvienības darbinieki.

Pasākuma atklāšanā, kas notika 6. oktobrī, piedalījās bērnu un jauniešu centra struktūrvienības "Ziemeļi" iemītnieki, audzinātāji, vadības pārstāvji, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, Rietumu Bankas labdarības fonda vadītāja Inga Šīna, Latvijas Riteņbraukšanas federācijas prezidents Igo Japiņš un Baltijas valstu vadošās riteņbraukšanas komandas "Rietumu – Delfin" sportisti, kā arī apkalpojošais personāls.

Pasākuma laikā "Rietumu banka – Rīga" komandas sportisti "Ziemeļu" struktūrvienības bērniem un jauniešiem svinīgi pasniedza komandas kreklus, kā arī sniedza praktiskus padomus par riteņbraukšanu un velosipēdu tehniku. Pasākumā piedalījās arī Māris Bogdanovičs un Ēriks Toms Gavars, kuri nākamajā nedēļā aizstāvēs Latvijas godu Katarā notiekošajā pasaules čempionātā šosejas riteņbraukšanā.

"Rietumu banka – Rīga" ir Baltijas valstu vadošā riteņbraukšanas komanda, kas dibināta 2001. gadā. Komandas mērķis ir audzināt Latvijas un apkārtējo valstu talantīgākos šosejas riteņbraucējus, sekmējot to nokļūšanu visprestižākajā šosejas riteņbraukšanas līmenī – pasaules tūrē. "Rietumu banka – Rīga" komandu pārstāvējuši tādi pasaulē labi zināmi sportisti kā – pasaules čempions individuālajā braucienā Vaslils Kirijenka, Kalifornijas velobrauciena posma uzvarētājs Toms Skujiņš, daudzkārtējie Latvijas čempioni - Aleksejs Saramotins un Gatis Smukulis. 2016. gada sezonā komandas sportists Māris Bogdanovičs izcīnīja uzvaru "Baltic Chain tour" daudzdienu velobrauciena kopvērtējumā, kā arī guva divas otrās vietas prestižā "Tour of China" posmos. Tikmēr Pēters Prūss šogad kļuva par Eiropas čempionu MTB maratonā.

Tags

Rietumu-Delfin Riteņbraukšana

Comment Form