Latvijas riteņbraucējs Aleksejs Saramotins no Šveices komandas "IAM Cycling" UCI Pasaules tūres ietvaros Francijā notiekošā daudzdienu velobrauciena Parīze-Nica ceturtajā posmā trešdien palika pēdējā, 163.vietā.

201,5 kilometrus garajā etapā, kurā bija pirmie nopietnie kāpumi sacīkstēs, uzvaru izcīnīja Nīderlandes riteņbraucējs Toms Jelte Slagters no "Blanco" komandas, kurš janvārī triumfēja Austrālijā notikušajā daudzdienu velobraucienā "Tour Down Under".

Savukārt Saramotins kopā ar savu komandas biedru Kevinu Istu no Beļģijas divatā finišēja 12 minūtes un desmit sekundes aiz uzvarētāja.

Kopvērtējumā līderpozīciju pārņēma brits Džeraints Tomass ("Sky Procycling"), kurš šoreiz finišēja uzreiz aiz Slagtera un kopējā ieskaitē tagad par trim sekundēm apsteidz līdzšinējo līderi vācieti Jonu Degenkolbu no "Giant-Shimano" komandas.

Savukārt Saramotins atkritis uz 151.vietu kopvērtējumā, līderim zaudējot 14 minūtes un 59 sekundes.

Tāpat Saramotins ieņem 20.vietu punktu ieskaitē un ir septītais labākais kalnu braucēju vērtējumā.

Velobraucienā, kas ilgs līdz nākamajai svētdienai, tiks aizvadīti astoņi posmi.

2014.gadā Pasaules tūrē risināsies 14 daudzdienu un 14 vienas dienas sacensības, ieskaitot leģendārās sprinta klasikas un slavenākos daudzdienu velobraucienus. Parīze-Nica ir otrās šīs sezonas Pasaules tūres sacensības aiz janvārī Austrālijā notikušā "Tour Down Under" velobrauciena.