Latvijas riteņbraucējs Toms Skujiņš no "Trek-Segafredo" vienības trešdien daudzdienu velobrauciena "Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol" (2.Pro) otrajā posmā bija līderis sacensību pēdējā kilometrā, tomēr finišēja devītais

Trešdien riteņbraucēji veica 184,8 kilometrus garu distanci ar pieciem kategorizētajiem kāpumiem. Pēdējā kāpumā aptuveni desmit kilometrus pirms finiša Skujiņš aizbrauca solo atrāvienā un iekrāja vairāk nekā desmit sekunžu pārsvaru pār tuvākajiem sekotājiem.

Tomēr pēdējā kilometrā pret kāpumu Latvijas riteņbraucējs bruģa sekcijā strauji zaudēja savas pozīcijas un finišēja devītajā vietā.

Uzvaru svinēja brits Ītens Heiters ("Ineos Grenadiers"), kurš finišēja vienatnē pēc distancē pavadītām piecām stundām četrām minūtēm un 30 sekundēm. Astoņas sekundes atpalika kolumbietis Migels Anhels Lopess ("Movistar"), bet vēl divas sekundes vēlāk distanci beidza norvēģis Svens Ērisk Bistrems (UAE).

Skujiņš zaudēja 25 sekundes, kas deva devīto vietu. Otrdien pirmajā posmā viņš bija astotais.

Kopvērtējuma pirmās trīs vietas aizņem šodien pirmajā trijniekā finišējušie sportisti. Heiters par desmit sekundēm apsteidz Lopesu, bet vēl trīs sekundes atpaliek Bistrems. Skujiņš zaudē 28 sekundes un ir astotais

Ceturtdien riteņbraucējus sagaida tūres smagākais posms – 176,9 kilometri ar sešiem kategorizētajiem kāpumiem.

Sacensībās šogad plānoti pieci etapi ar finišu sestdien Pulpi pilsētā.